2-1-re nyertünk a Bugyi ellen

A Pest Megyei Kupa sorozat előtti utolsó felkészülési mérkőzésén, a Bugyit látta vendégül a DMTK.

3. perc: Szalay jobb oldali beadása után, Mészáros 14 méterről ollózott kapura, ám a labda a felső lécen csattant.
22. perc: Egy szemre is tetszetős akció végén, Kányádi futott el a bal szélen, majd remekül passzolt át a hosszú oldalra, ahol Bíró érkezett és a hálóba lőtt. 1-0!
32. perc: Kányádi tört be a tizenhatoson belülre, majd 8 méterről, ballal, a bal alsóba helyezett. 2-0!
75. perc: Egy rosszul elvégzett kirúgásra csapott le az egyik vendég támadó és senkitől sem zavartatva a gólvonal mögé lőtt. 2-1!
A DMTK legközelebb már tétmérkőzésen lép pályára, hiszen vasárnap 17 órától az Üllő otthonában kellene továbbjutnunk a Pest Megyei Kupa első fordulójából.
Dunaharaszti MTK - Bugyi SE 2-1 (2-0)
DMTK 1. félidő: Gyatyel, Szalay, Rétsági, Patály, Kozári, Bíró, Mendebaba, Szemán, Kányádi (Vitányi 32.p), Mészáros, Tóth Gy.
DMTK 2. félidő: Sófalvi, Kanizsai (Szalay 70.p), Rétsági (Bábik D. 52.p), Németh B., Kiss B., Méder (Patály 70.p), Szmola, Kálazi, Bábik T., Patály (Piri 52.p), Vitányi
Gólszerzőink: Bíró 22.p, Kányádi 32.p