Győzelem a Szigethalom ellen is

Második nyári felkészülési meccsén, a megyei II. osztályú Szigethalommal találkozott a DMTK.

1. perc: Kányádi tört előre erőszakosan, majd az egyik védő lábáról Mészároshoz került a labda, aki 17 méterről a hosszú alsóba lőtt. 1-0!
14. perc: Bíró a jobb oldalon lógott meg és pontosan gurított középre, ahol Tóth Gy. érkezett és a hálóba helyezett. 2-0!
16. perc: Kányádi indult meg a védők szorításában és a tizenhatoson belül csak szabálytalanul tudták megállítani. A megítélt tizenegyest Szemán értékesítette. 3-0!
21. perc: Egy jó labdaszerzést követően Mészáros lőtt a gólvonal mögé. 4-0!
35. perc: Egy hosszú labdára Mészáros indult el és kapura tüzelt, ami a vendég kapusról még kipattant, ám a felpörgő játékszert Mészáros a bal alsóba fejelte. 5-0!
86. perc: Vitányi cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd 10 méterről a kapuba lőtt. 6-0!
A DMTK következő edzőmérkőzése kedden, 18:30-tól lesz a Bugyi ellen, majd vasárnap már tétmérkőzés vár a keretre, hiszen 17 órától a megyei II. osztályú Üllő otthonában lép pályára csapatunk.
Dunaharaszti MTK - Szigethalom SC 6-0 (5-0)
DMTK 1. félidő: Gyatyel, Szalay, Patály, Rétsági, Kozári, Bíró, Mendebaba, Szemán, Kányádi, Mészáros, Tóth Gy.
DMTK 2. félidő: Sófalvi, Kanizsai, Németh B., Bábik D., Valenta, Kálazi, Szmola, Méder, Bábik T., Vitányi, Piri
Gólszerzők: Mészáros 1.p, 21.p, 35.p, Tóth Gy. 14.p, Szemán 16.p (11-esből), Vitányi 86.p