Győzelem az első felkészülési meccsen

Szerda délután a Taksony II-t látta vendégül a megyei I. osztályra készülő DMTK.

3. perc: Szöglet utáni kavarodás végén egy közeli lövést Gyatyel bravúrral ütött a kapu fölé.
23. perc: Szalay beadását Kozári centikkel fejelte mellé.
39. perc: Szalay tekert jobbról középre, ahol Szmola érkezett és 10 méterről a kapuba tüzelt. 1-0!
47. perc: Egy gyors taksonyi akció végén Kreisz hárított remek mozdulattal egy a hosszú alsóba tartó próbálkozást.
48. perc: Tizenegyeshez jutottunk, amit Bábik T. magabiztosan értékesített. 2-0!
65. perc: A Taksony II is büntetőt kapott és Szabó T. sem hibázott. 2-1!
75. perc: Bábik T. és Kányádi kis szöglete után, utóbbi ívelt középre, ahol Németh B. emelkedett a legmagasabbra és a gólvonal mögé csúsztatott. 3-1!
A DMTK legközelebb szombaton, 10 órától a Szigethalom csapatát látja majd vendégül.
Dunaharaszti MTK - Taksony SE II 3-1 (1-0)
DMTK 1. félidő: Gyatyel, Szalay, Patály, Rétsági, Kozári, Mendebaba, Szemán, Bíró, Szmola, Vitányi, Mészáros
DMTK 2. félidő: Kreisz (Sófalvi 65.p), Kanizsai, Németh B., Bábik D., Valenta (Piri D. 65.p), Méder, Bábik T., Kálazi, Kányádi, Tóth Gy., Antal D.
Gólszerzők: Szmola 39.p, Bábik T. 48.p (11-esből), Németh B. 75.p ill. Szabó T. 65.p (11-esből)