2-1-re nyertünk a Hatvan ellen

Utolsó előtti edzőmeccsén a szintén harmadosztályú Hatvannal találkozott a DMTK.

A kiegyenlített első játékrészt követően, a második félidőben gyorsan kétgólos előnyre tettünk szert. Az 55. percben Fekete O. szerzett labdát, betört a tizenhatoson belülre és a hosszú alsóba passzolt. 1-0!
Néhány perccel később Fekete M. verte át védőit két szép csellel és remek ütemben ugratta ki ikertestvérét, aki 6 méterről nem is hibázott. 2-0!
A 70. percben Szabó R. került nagy helyzetbe és 10 méterről a bal alsónkba lőtt. 2-1!
A folytatásban újabb találat nem esett, így 2-1-re győztünk.
A Dunaharaszti utolsó edzőmeccsét jövő szombaton, 11 órától a szintén NB III-as Balassagyarmat ellen vívja majd meg.
Dunaharaszti MTK - FC Hatvan 2-1 (0-0)
DMTK: Gyatyel, Szalay, Bíró, Szabó B., Honti, Varga T., Mendebaba, Rétsági, Gacsal, Fekete O., Nichenko, csereként pályára lépett: Scheilinger, Kovács G., Fekete M., Kányádi
Hatvan: Tajti, Purzsa, Fék, Katona, Karácsony, Bárkányi, Dolhai G., Lukács, Kitl, Bartók, Czibolya, csereként pályára lépett: Uj, Gál, Dolhai S., Fellner, Simó, Simon, Szabó R., Labát
Gólszerzők: Fekete O. 55.p, 59.p ill. Szabó R. 70.p