Szerdán jön az osztályozó visszavágó

Az NB III-ért vívott osztályozó második mérkőzésén a Dunaharaszti szerdán 17 órától látja vendégül a Mátészalkát.

A mieink egy kiváló idény utolsó meccséhez érkeznek, hiszen a Pest Vármegyei I. osztályú bajnokságot megnyertük és így lehetőséget kaptunk arra, hogy egy oda-visszavágós osztályozón feljuthassunk az NB III-ba. Ellenfelünk a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Mátészalka lett. Az első mérkőzésen sajnos, rekkenő hőségben, 3-1-es vereséget szenvedtünk idegenben.
Most az utolsó erőpróba vár játékosainkra, ami nagyon nehéz lesz, mert két gólos hátrányból kell felállnunk, de reméljük, hogy sok Haraszti szurkoló előtt sikerül bravúros eredményt elérnünk szerdán.
A Dunaharaszti eredményei előző három mérkőzésén:
DMTK - Vác 2-0
Örkény - DMTK 1-2
MMTK - DMTK 3-1 (osztályozó)
A Dunaharaszti hazai pályán a bajnokság során:
15 mérkőzésen, 14 győzelem, 0 döntetlen, 1 vereség, 44-7-es gólarány, 42 pont.
A Mátészalka eredményei előző három mérkőzésén:
Kemecse - MMTK 0-4
MMTK - Nagykálló 3-0
A Mátészalka vendégként a bajnokság során:
15 mérkőzésen, 9 győzelem, 2 döntetlen, 4 vereség, 36-20-as gólarány, 29 pont.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei I. osztályú bajnokság ezüstérmeseként kapott lehetőséget arra a Mátészalka, hogy osztályozón vehessen részt. A párharc első meccsén jól játszott ellenfelünk és 3-1-re győztek ellenünk.
Magabiztosan érkezhetnek hozzánk szerda délután, mivel a két gólos előny birtokában nyugodtan futballozhatnak majd.
Mindkét gárda célja a feljutás az NB III-ba és bizonyosan egy taktikus, kiélezett csatát láthatnak azok, akik kilátogatnak a mérkőzésre.
A mieink is tudják, rendkívül kemény 90 perc vár rájuk, azonban az biztos, hogy mindent kiadnak magukból játékosaink azért, hogy ledolgozzák hátrányunkat. Bízunk benne, nagyon sok drukker előtt, egy élvezetes meccs végén, mi örülhetünk majd.
Dunaharaszti MTK - Mátészalkai MTK
Dunaharaszti, 06.12., szerda, 17:00
vezeti: Szigetvári M. (Mohos M., Ring K., tartalék játékvezető: Horváth P.)
Amennyiben sikerülne két góllal nyernünk, akkor 2x15 perces hosszabbítás következne. Ha ebben a harminc percben sem lenne döntés, úgy büntetőkkel dőlne el, melyik együttes juthat fel a harmadosztályba.