Utánpótlás és DMTK III hírek - hétvégi eredmények

Az elmúlt hétvégén az U15-ön kívül, minden korosztályos csapatunk és a DMTK III is pályára lépett.

Felnőtt III:
Dunaharaszti MTK III - Délegyháza KSE 6-3 (3-2)
Gólszerzőink: Kiss D. 8.p, 29.p, Lipták 26.p, Homonnay 71.p (öngól), Zsidai 73.p, Fekete R. 76.p
DMTK III: Szabó H., Kozma B., Kiss G. (Fekete R. 63.p), Lipták (Németh D. 59.p), Kiss D., Mikó, Busa, Király M., Tóth R. (Földi 46.p), Tóth P., Zsidai
A DMTK III vasárnap a Délegyházát látta vendégül. Kiss D. révén már a 8. percben vezettünk, ám nem sokkal később Oliveira egyenlített. Ezután Lipták és Kiss D. talált a hálóba, de Oliveira újabb két góljával 3-3 volt az állás.
A 71. percben a Homonnay-n megpattanó labdával újra nálunk volt az előny, majd Zsidai és Fekete R. is a hálóba talált, amivel kialakult a 6-3-as végeredmény.

U19:
1908 SZAC - Dunaharaszti MTK 0-0
DMTK: Szabó H., Szederkényi, Lipták (Kiss G. 37.p), Landsmann, Kiss D., Bíró Zs., Fekete R. (Tóth P. 63.p), Király M., Zsidai (Scharf 69.p), Reibl D., Tóth R.
U19-eseink a listavezető SZAC otthonában léptek pályára hétvégén. Mindkét együttes sokat tett a pontok megszerzéséért, ám ezen a mérkőzésen egyik gárda sem talált a másik kapujába, így 0-0-val ért véget az összecsapás.

U17:
Dunaharaszti MTK - Maroshegy 6-0 (2-0)
Gólszerzőink: Mikó 16.p, 33.p, Bihari B. 67.p, Bognár L. 80.p, Földi 85.p, Ráckevei 89.p
DMTK: Rusznák, Batiz, Progner (Pál B. 46.p), Földi, Busa, Gerebenes B., Bihari B., Mikó (Ráckevei 78.p), Németh D., Bognár L., Ződi (Ladányi D. 67.p)
U17-eseink a Marosheggyel találkoztak szombaton. A mérkőzés során végig a mieink akarata érvényesült, ami ezúttal az eredményen is érződött, hiszen hat gólunkra a vendégek egyszer sem tudtak válaszolni. Ezen a meccsen Mikó (2), Bihari B. (1), Bognár L. (1), Földi (1) és Ráckevei (1) osztozkodtak a találatainkon.

U16:
Ceglédi VSE - Dunaharaszti MTK 4-3 (1-0)
Gólszerzőink: Horváth D. 78.p, Lengyel Sz. 85.p, 86.p
DMTK: Daróczi, Juhász M., Halász, Baja (Horváth D. 66.p), Reibl B., Dékány B., Fehér K. (Rékási 60.p), Zelovics, Hajdu K. (Radics 28.p), Szilágyi K., Lengyel Sz.
U16-osaink csütörtökön pótolták be az első fordulóból elhalasztott Cegléd elleni meccsüket. Nem alakult jól az összecsapás, hiszen a 72. percben már 4-0-ra vezetett a hazai csapat, de a hajrában Lengyel Sz. duplájával, valamint Horváth D. egy góljával kozmetikáztunk az eredményen, viszont egyenlítenünk már nem sikerült.

Diósdi TC - Dunaharaszti MTK 0-8 (0-1)
Gólszerzőink: Lengyel Sz. 19.p, 55.p, 71.p, Dékány B. 58.p, Reibl B. 80.p, 85.p, 89.p, Rékási 83.p
DMTK: Daróczi, Juhász M., Halász (Horváth D. 75.p), Baja (György T. 65.p), Radics (Hajdu K. 75.p), Reibl B., Dékány B., Fehér K. (Rékási 60.p), Zelovics, Szilágyi K., Lengyel Sz.
Szombaton újra pályára lépett U16-os csapatunk, ezúttal a Diósd vendégeként. Ezen a meccsen már a jobbik arcát mutatta a keret és Lengyel Sz. (3), Reibl B. (3), Dékány B. (1), valamint Rékási (1) góljaival, meggyőző, 8-0-s sikert arattunk.

U14:
Dunaharaszti MTK - Gloriett SE 2-0 (1-0)
Gólszerzőink: Nagy R. 33.p, Egyed Á. 63.p
DMTK: Firgi (Szabó M. 41.p), Nánási, Gerebenes R. (Bálint B. 60.p), Kulcsár K., Nagy R. (Egyed Á. 52.p), Tordai H. (Kun M. 54.p), Széll, Varga B., Bejan, Kertész M., Nagy-Kúti (Tímár Á. 60.p)
Rangadót játszott péntek délután U14-es csapatunk a Gloriettel. A kiegyenlített mérkőzésen Nagy R. révén mi kerültünk előnybe a 33. percben, majd a 63. percben Egyed Á. is betalált és így 2-0-ra megnyertük ezt a találkozót.

U13:
Érd VSE - Dunaharaszti MTK 5-5
Gólszerzőink: Árkocsevics G. 4.p, Karika A. 10.p, 13.p, Belényi 30.p, Gerebenes R. 72.p
DMTK: Németh P., Ladányi Á., Karika A., Schill D., Árkocsevics G., Bányai, Kiss T., András B., Gerebenes R., csereként pályára lépett: Kirinó, Ady, Belényi
U13-asaink jól kezdték meg az Érd elleni mérkőzésüket, hiszen Árkocsevics G. egy, valamint Karika A. két góljával már 3-0-ra vezettünk a 13. percben. Ezután kétszer is szépített az Érd, majd újra mi találtunk be Belényi révén.
Nem sokkal később újabb két alkalommal talált a kapunkba az Érd és kiegyenlített, de a 72. percben Gerebenes R. pontos lövésével újra nálunk volt az előny. Mikor már-már elkönyvelhettük az 5-4-es győzelmet, akkor egy szerencsés góllal újra egalizált ellenfelünk, ezzel 5-5-ös döntetlennel zárult az összecsapás.

U12:
Érd VSE - Dunaharaszti MTK 3-2
Gólszerzőink: Máté B. 14.p, Németh G. 40.p
DMTK: Leveleki, Bálint B., Máté B., Nagy R., Filep, Tóth B., Szigeti D., Kiss G., Németh G., csereként pályára lépett: Kerekes G., Lakatos K., Móricz
U12-eseink szintén Érden léptek pályára hétvégén. A vezetést a hazaiak szerezték meg, ám ezután Máté B. és Németh G. egy-egy góljával fordítottunk. Az 56. percben egyenlített az Érd, sőt a lefújás elleni pillanatokban a győztes gólt is ők szerezték meg.

Megyei U13:
Dunaharaszti MTK - Inárcs VSE 19-3
Gólszerzőink: Varga-Magyar 6.p, 41.p, 62.p, 66.p, Lázár Á. 18.p, 69.p, Bóna 29.p, 70.p, 80.p, Nagy E. 30.p, 45.p, 49.p, Kaizer 32.p, 38.p, Keleti 34.p, 59.p, Töreky Zs. 40.p, Jaskó 48.p, Fritz 77.p
DMTK: Visnyár, Töreky Zs., Keleti, Kiss Botond, Kiss Benedek, Kaizer, Lázár Á., Jaskó, Varga-Magyar, csereként pályára lépett: Fritz, Bóna, Nagy E., Nagy P.
Megyei U13-as csapatunk az Inárccsal csapott össze szombaton. Ezen a találkozón sok kérdés nem volt, mivel a mieink tizenkilenc gólt lőttek, amire mindössze három alkalommal érkezett válasz. Góljainkon ezen a napon Varga-Magyar (4), Bóna (3), Nagy E. (3), Lázár Á. (2), Kaizer (2), Keleti (2), Töreky Zs. (1), Jaskó (1) és Fritz (1) osztozkodtak.