1-0-s győzelemmel zárta a szezont a DMTK

A bajnokság utolsó fordulójában a Biatorbágy vendégeként lépett pályára első számú felnőtt csapatunk.

Szeretett volna szépen búcsúzni csapatunk a szezontól és már az 1. percben megszerezhettük volna a vezetést, azonban Tóth Gy. lövését Lipők hárította.
A 11. percben Gulyás szögletből tekert át jobbról a hosszú oldalra, azonban ott mindenki lemaradt a labdáról.
Ezután sokáig egyik kapu előtt sem alakult ki helyzet, a mezőnyben folyt a játék.
A 32. percben Pataki indult el a jobbszélen, majd a tizenhatoson belülre lépve, a kapu mellé lőtt.
A félidő zárásaképp ismét Pataki lépett ki védői közül, de 15 méteres próbálkozása célt tévesztett.
Fordulást követően is leginkább a középpályán gyűrték egymást a csapatok, a kapusoknak nem sok dolga akadt.
Az 57. percben Gulyás egy kis szöglet után éles szögből lőtt kapura, ám ezt Lipők kiütötte.
A 63. percben egy biatorbágyi szabadrúgást hárított Scheilinger.
Az utolsó 25 percre nagyobb fokozatban kapcsolt a DMTK: A 66. percben Tóth Gy., míg a 77. percben Tóth F. kísérlete kerülte el a kaput.
A 79. percben Búrány beadását Tóth Gy. fejelte mellé, majd két perccel később Tóth Gy. adott be jobbról és az előrehúzódó Wágner bólintásánál nagyot kellett mentenie Lipőknek.
A 87. percben Simon passzolt Szmolához, aki befelé cselezett, majd 18 méterről kiválóan tekert a hosszú alsó sarokba. 0-1!
A folytatásban újabb gól már nem született, így végül 1-0-ra nyertünk.
Ezzel a győzelemmel szépen tudtunk búcsúzni a szezontól, amely során a második helyen végeztünk úgy, hogy tavasszal 17 mérkőzésen, 15 győzelem, 2 döntetlen és 0 vereség volt a mérlegünk.
Mindenkinek jó pihenést kívánunk nyárra és a 2021-22-es bajnokság során a szurkolóink támogatásával, együtt, sikerülni fog a visszajutás az NB III-ba! Hajrá DMTK!
Viadukt SE-Biatorbágy - Dunaharaszti MTK 0-1 (0-0)
Biatorbágy, 150 néző, vezette: Nagy A. (Juhász L., Kaszala M.)
Biatorbágy: Lipők, Fehér-Kaplár, Kinyik, Horváth Á. (Haynes-Varga 86.p), Stadler, Vajda, Varga-Sebestyén, Despotovic, Hajagos (Sipaki 76.p), Simon B., Orbán
DMTK: Scheilinger, Szalai, Wágner, Rétsági, Búrány, Tóth F., Gulyás, Pataki, Kun (Szmola 75.p), Tóth Gy., Simon A.
Gólszerző: Szmola 87.p
Sárga lapok: Varga-Sebestyén 16.p, Orbán 30.p, Vajda 52.p, Horváth Á. 63.p ill. Pataki 29.p, Gulyás 60.p, Tóth Gy. 62.p, Búrány 62.p
Schön László vezetőedző: "Szerettük volna megnyerni a bajnokságot, ami sajnos nem sikerült, ezután viszont a győztes búcsúmeccs volt a célunk. Nem játszottunk jól, azonban a mai három pontnak köszönhetően sikerült veretlenül zárni a tavaszt. Gratulálok a játékosaimnak!"