Szombaton a Tökölt látjuk vendégül

A Pest megyei I. osztály huszadik fordulójában a Tökölt látja vendégül első számú felnőtt csapatunk, szombaton 15 órától.

Jól kezdte meg a tavaszt a DMTK, hiszen mind az öt idei meccsünket megnyertük. Legutóbb a Felsőpakony otthonában játszottunk egy nehéz mérkőzést, de végül egy öngóllal sikerült győznünk.
A remek rajtnak köszönhetően átvettük a vezetést a tabellán, azonban a Vecsés hátránya csupán öt pont úgy, hogy két meccsel kevesebbet játszott, mint mi.
Épp emiatt jó lenne tovább folytatni a győzelmi szériánkat, mert minden siker létfontosságú.
Nem számíthatunk könnyű összecsapásra szombaton sem, viszont reméljük, hogy itthon tudjuk tartani a három pontot.
A Dunaharaszti eredményei előző három mérkőzésén:
Dunakeszi - DMTK 0-4
DMTK - Nagykáta 2-0
Felsőpakony - DMTK 0-1
A Dunaharaszti hazai pályán:
8 mérkőzésen, 5 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség, 18-9-es gólarány, 17 pont.
A Tököl eredményei előző három mérkőzésén:
Tököl - Nagykáta 1-0
Veresegyház - Tököl 3-0
Tököl - Cso-Ki 0-1
A Tököl vendégként:
8 mérkőzésen, 1 győzelem, 1 döntetlen, 6 vereség, 4 pont.
Három győzelemmel (Dunakeszi 1-0, Százhalombatta 1-0, Nagykáta 1-0) kezdte a Tököl a tavaszt, ám legutóbbi két meccsén egyaránt vereséget szenvedett (Veresegyház 0-3, Cso-Ki 0-1).
Múlt héten a csomádiak elleni fiaskó különösen fájó lehet számukra, mert Bányai kiállítása miatt hetven percet emberhátrányban játszottak, ráadásul a győztes gólt csupán a 86. percben szerezték meg vendégeik, ami szerencsés körülmények között esett.
Mindezek ellenére, összességében jó tavaszi rajtot vett a két egykori játékosunkat, Patály Jánost és Szemán Lajost is foglalkoztató gárda.
Az bizonyos, hogy nem feltartott kezekkel érkezik majd Dunaharasztiba ellenfelünk, de bízzunk benne, hogy újra begyűjtjük a három pontot.