Utánpótlás hírek - hétvégi eredmények

Hétvégén is igazi meccsdömping volt, hiszen sok utánpótlás csapatunk pályára lépett.

U19:
Budafoki LC - Dunaharaszti MTK 1-1 (0-1)
Gólszerzőnk: Landsmann 33.p
DMTK: Szabó H., Kozma B. Busa, Lipták B. (Durbák 56.p), Béla (Németh D. 71.p), Kiss D., Landsmann (Mikó 63.p), Fekete R. (Nagy B. 71.p), Király M., Zsidai (Olajos 63.p), Scharf
U19-eseink ezúttal a Budafok otthonában léptek pályára hétvégén. A vezetést a mieink szerezték meg Landsmann révén a 33. percben, ám fordulás után nem sokkal, Dobos egyenlített.
A folytatásban mindkét gárda próbálta megnyerni a találkozót, ám ezen a napon újabb gól már nem született.

U17:
Csep-Gól FC - Dunaharaszti MTK 2-1 (0-0)
Gólszerzőnk: Tóth P. 67.p (11-esből)
DMTK: Tarr, Földi, Progner, Tóth P., Bihari B. (Ladányi D. 78.p), Németh D., Mikó, Busa, Bognár L., Gyürefi (Gerebenes B. 61.p), Deák
U17-eseink a Csep-Gól vendégei voltak szombaton. Az első játékrészben még nem született találat, ám az 55. percben Németh M. révén a hazaiak kerültek előnybe. A 67. percben Tóth P. büntetőből egyenlített és amikor már-már mindenki elkönyvelte, hogy döntetlennel zárul a találkozó, akkor érkezett Unger és a pontos lövésével otthon tartotta a három pontot ellenfelünk.

U16:
Nagykáta SE - Dunaharaszti MTK 4-5 (2-3)
Gólszerzőink: Juhász M. 16.p, Reibl B. 26.p, Zelovics 31.p, 83.p, Dékány B. 66.p
DMTK: Daróczi, Juhász M., Rékási (Bodrogi 61.p), Baja, Radics, Reibl B., Dékány B., Fehér K., Zelovics, Hajdu K. (György T. 61.p), Szilágyi K.
Nagykátán lépett pályára U16-os együttesünk vasárnap. Fordulatokban gazdag volt a mérkőzés, hiszen előbb mi vezettünk 1-0-ra, majd a hazaiak 2-1-re, de a félidőben már ismét nálunk volt az előny (3-2). A második játékrészben kétszer is egyenlített a Nagykáta, viszont végül mi győztünk 5-4-re. A mérkőzésen Zelovics kétszer, míg Juhász M., Reibl B. és Dékány B. egyszer-egyszer talált a hálóba.

U15:
Dunaharaszti MTK - Soroksár SC 1-0 (1-0)
Gólszerző: Csizek 31.p
DMTK: Rusznák, Árkocsevics Á. (Széll 41.p), Csizek, Szabó Zs. (Nagy Á. 65.p), Ecseri (Moravcsik 70.p), Monzák, Surányi, Pap Á., Engelleiter (Kertész 58.p), Fekete I., Gulyás (Sztrapkó 41.p)
U15-öseink vasárnap délután a Soroksárral mérték össze erejüket. Az első félidőben kiválóan játszott csapatunk és a 31. percben Csizek góljával megszereztük a vezetést. Fordulás után sokkal kiegyenlítettebb lett a játék, azonban gólt már egyik csapat sem szerzett, így 1-0-ra nyertük meg a szomszédvári rangadót.

U13:
Dunaharaszti MTK - Nagykáta SE 18-1
Gólszerzőink: András B. 5.p, 10.p, 31.p, Bihari B. 6.p, 21.p, 24.p, 29.p, Karika A. 7.p, 16.p, 39.p, Gerebenes R. 38.p, 61.p, 79.p, Árkocsevics G. 41.p, Bányai 51.p, Schill D. 53.p, 65.p, Ladányi Á. 58.p
DMTK: Németh P., Karika A., Schill D., Árkocsevics G., Bihari B., Bányai, Gerebenes R., András B., Ladányi Á., csereként pályára lépett: Kiss T., Kirinó
U13-asaink ezúttal a Nagykátát látták vendégül. A mieink remek játékkal rukkoltak elő és a találkozót végig irányítva, magabiztos, 18-1-es győzelmet arattak. A góljainkon ezen a napon Bihari B. (4), András B. (3), Karika A. (3), Gerebenes R. (3), Schill D. (2), Árkocsevics G. (1), Bányai (1) és Ladányi Á. (1) osztozkodtak.

U12:
Dunaharaszti MTK - Nagykáta SE 9-1
Gólszerzőink: Bálint B. 10.p, Tóth B. 34.p, 48.p, 67.p, 70.p, 79.p, Nagy R. 57.p, 64.p, Szigeti D. 59.p
DMTK: Leveleki, Bálint B., Nagy R., Filep, Nagy E., Tóth B., Máté B., Szigeti D., Kiss G., csereként pályára lépett: Kerekes G., Madarász B.
U12-eseink az eggyel nagyobbakhoz hasonlóan, a Nagykátával csaptak össze hétvégén. A DMTK ezen a meccsen sem adott sok esélyt ellenfelének és Tóth B. öt, Nagy R. kettő, valamint Bálint B. és Szigeti D. egy-egy góljával, megérdemelt, 9-1-es győzelmet aratott.

Megyei U13:
Dabas-Gyón FC - Dunaharaszti MTK 0-25
Gólszerzőink: Dékány Á. 1.p, 25.p, 29.p, 39.p, 59.p, Kaizer 8.p, 12.p, 80.p, Lakatos K. 14.p, Varga-Magyar 20.p, 48.p, 56.p, Lázár Á. 35.p, 47.p, 60.p, Bóna 35.p, 37.p, 62.p, 72.p, Kiss Benedek 53.p, Kiss Botond 55.p, 86.p, Keleti 65.p, 65.p, 79.p
DMTK: Nagy P., Visnyár, Hajdu V., Varga-Magyar, Dékány Á., Lázár Á., Keleti, Bóna, Kiss Benedek, csereként pályára lépett: Szoboszlai, Kaizer, Lakatos K., Kiss Botond
Megyei U13-as csapatunk számára is megkezdődött a bajnokság. A DMTK Dabas-Gyónra látogatott, ahol remekül futballozva, 25-0-s sikert arattunk. Góljainkon ezen a meccsen Dékány Á. (5), Bóna (4), Kaizer (3), Varga-Magyar (3), Lázár Á. (3), Keleti (3), Kiss Botond (2), Lakatos K. (1) és Kiss Benedek (1) osztozkodtak.