Végéhez közeledik a Futsalhétvége

Hamarosan véget ér a Futsalhétvége teremtorna sorozat, de ezen a hétvégén még minden csapatunk pályára lépett.

U15 II. osztály negyeddöntők:
Dunaharaszti MTK I - Dunaharaszti MTK II 5-4 (4-2)
Gólszerzőink: Kincses 5.p, 10.p, Olasz 7.p, Koller B. 12.p, Sipos 19.p ill. Zsigmond 8.p, Tóth Zs. 14.p, 21.p, 24.p
DMTK I: Bartha, Ungi, Marlyin, Sipos, Dezső, Koller B., Dékány B., Kincses, Gyuris, Olasz, Benedek
DMTK II: Juhász J., Foór J., Csoma-László, Tóth Zs., Losonczi, Vámos, Király, Béla, Zsigmond, Szilágyi B., Bődi

Sülysápi Gyerekfoci I - Dunaharaszti MTK I 3-6 (1-2)
Gólszerzőink: Sipos 12.p, Koller B. 14.p, Gyuris 16.p, 20.p, Marlyin 26.p, Olasz 28.p
DMTK I: Bartha, Ungi, Marlyin, Sipos, Dezső, Koller B., Dékány B., Kincses, Gyuris, Olasz, Benedek

Dunaharaszti MTK II - Fogócska SE-Érd 3-5 (3-2)
Gólszerzőink: Foór J. 2.p, 5.p, Tóth Zs. 14.p
DMTK II: Juhász J., Foór J., Csoma-László, Tóth Zs., Losonczi, Vámos, Király, Béla, Zsigmond, Szilágyi B., Bődi

Dunaharaszti MTK II - Sülysápi Gyerekfoci I 5-1 (4-1)
Gólszerzőink: Zsigmond 3.p, Király 5.p, Bődi 9.p, 14.p, Losonczi 25.p
DMTK II: Juhász J., Foór J., Csoma-László, Tóth Zs., Losonczi, Vámos, Király, Béla, Zsigmond, Szilágyi B., Bődi

Dunaharaszti MTK I - Fogócska SE-Érd 7-1 (3-0)
Gólszerzőink: Marlyin 3.p, Olasz 5.p, 6.p, 27.p, 29.p, Benedek 18.p, Ungi 25.p
DMTK I: Bartha, Ungi, Marlyin, Sipos, Dezső, Koller B., Dékány B., Kincses, Gyuris, Olasz, Benedek

A DMTK I három győzelemmel csoportelsőként jutott a négyes döntőbe, míg a DMTK II a harmadik helyen zárt a negyeddöntős csoportjában.

U13 I. osztály középház:
Dunakanyar Régió UFC I - Dunaharaszti MTK I 4-6 (2-2)
Gólszerzőink: Reibl D. 1.p, 10.p, Kiss D. 20.p, 20.p, 23.p, 29.p
DMTK I: Apró M., Sutyinszky, Reibl D., Kiss D., Bednanics, Bedő, Bárány, Gacsal H.

Dunaharaszti MTK I - Gödöllői SK I 1-8 (0-1)
Gólszerzőnk: Kiss D. 30.p
DMTK I: Apró M., Sutyinszky, Reibl D., Kiss D., Bednanics, Bedő, Bárány, Gacsal H.

Gödöllői SK U12 Kék - Dunaharaszti MTK I 0-6 (0-2)
Gólszerzőink: Kiss D. 4.p, 6.p, Bednanics 25.p, 28.p, 30.p, Bárány 30.p
DMTK I: Apró M., Sutyinszky, Reibl D., Kiss D., Bednanics, Bedő, Bárány, Gacsal H.

A Középház I. csoportjában a DMTK I két győzelemmel és egy vereséggel a csoportja második helyén zárta a tornát.

U13 I. osztály középház:

Dunaharaszti MTK II - Kakucs KSE 2-3 (0-2)
Gólszerzőink: Zsidai 23.p, Nagy D. 27.p
DMTK II: Hajdu B., Nagy D., Zsidai, Madarász Z., Tóth R., Polonkai, Földi, Várady

Ikarus BSE II - Dunaharaszti MTK II 2-6 (1-4)
Gólszerzőink: Nagy D. 9.p, 18.p, 21.p, Várady 10.p, 15.p, Madarász Z. 12.p
DMTK II: Hajdu B., Nagy D., Zsidai, Madarász Z., Tóth R., Polonkai, Földi, Várady

Dunaharaszti MTK II - Leányfalu SE 3-1 (2-0)
Gólszerzőink: Nagy D. 5.p, 15.p, Várady 19.p
DMTK II: Hajdu B., Nagy D., Zsidai, Madarász Z., Tóth R., Polonkai, Földi, Várady

A Középház II. csoportjában két győzelemmel és egy vereséggel, a csoportja élén zárt a DMTK II.

U13 II. osztály 4. forduló:

Dunaharaszti MTK III - Szigethalom SC III 8-1 (4-1)
Gólszerzőink: Seres 1.p, 19.p, Polonkai 3.p, 5.p, Deák 14.p, 24.p, Acsai 18.p, Batiz 25.p
DMTK III: Ughy, Bráda, Seres, Polonaki, Szabó M., Bihari, Foór A., Batiz, Acsai, Deák

Szigethalom SC II - Dunaharaszti MTK III 4-0 (2-0)
DMTK III: Ughy, Bráda, Seres, Polonaki, Szabó M., Bihari, Foór A., Batiz, Acsai, Deák

Darazsak SE-Szigethalom - Dunaharaszti MTK III 0-13 (0-6)
Gólszerzőink: Seres 4.p, 5.p, 18.p, 18.p, 23.p, Foór A. 6.p, 21.p, Bihari 8.p, Acsai 8.p, 25.p, Deák 15.p, Szabó M. 29.p, Polonkai 30.p
DMTK III: Ughy, Bráda, Seres, Polonaki, Szabó M., Bihari, Foór A., Batiz, Acsai, Deák

A II. osztályban szereplő DMTK III a csoport első helyén zárta az alapszakaszt nyolc győzelemmel és egy vereséggel, ezzel az eredménnyel pedig a negyeddöntőbe jutott a csapat.

U11 I. osztály felsőház:
Dunaharaszti MTK - Kincsem Lovaspark SE I 3-7 (2-5)
Gólszerzőink: Lengyel 2.p, Oláh 6.p, 27.p
DMTK: Reibl B., Juhász M., Dékány B., Oláh, Lengyel, Varsányi, Koller B., Acsai D.

Gödöllői SK II - Dunaharaszti MTK 3-1 (3-1)
Gólszerzőnk: Koller B. 12.p
DMTK: Reibl B., Juhász M., Dékány B., Oláh, Lengyel, Varsányi, Koller B., Acsai D.

UTE I - Dunaharaszti MTK 7-0 (4-0)
DMTK: Reibl B., Juhász M., Dékány B., Oláh, Lengyel, Varsányi, Koller B., Acsai D.

U11-es csapatunk a Felsőházba csoportelsőként érkezett, de ott a negyedik helyen zárt, így ezúttal nem jutottunk be a legjobb nyolc közé.

Szép volt Fiúk! Hajrá DMTK!

Bejelentkezés

Olvasd a facebookot is...